Deniz ve Havuz Kangurusu Expand

Deniz ve Havuz Kangurusu

Frog Orange Deniz Ve Havuz Kangurusu Frog Orange Deniz Ve Havuz Kangurusu

Yeni

Deniz ve Havuz Kangurusu 

Daha Fazla Detaylar

100 Ürünler

489,00 TL

Frog Orange Deniz ve Havuz Kangurusu

Avustralya’dan ithal Frog Orange marka deniz ve havuz kangurularımız sayesinde ebeveynler bebeklerinden ayrılmadan rahat ve güvenli bir şekilde suyun tadını çıkarabilirler. Neopren kumaştan üretilen kangurularımız Avrupa güvenlik sertifikası CEN/TR 16512 (2015) e sahiptir. Ergonomik yapısı, kolay giyimi ve iki poziyonlu kullanım olanağı ile Frog Orange Havuz ve Deniz kangurularımız bebeğinizin korkmadan suyla tanışmasını sağlar. Birden çok çocuklu aileler için de hepbirlikte suda keyifli anlar yaşamalarına yardımcı olur. Böylelikle bebeğiniz ve aileniz özgürce denizin, havuzun, güneşin ve kumun tadını çıkarabilir.

Suda batmayan son derece hafif ve konforlu neopren kumaşı sayesinde Frog Orange Havuz ve Deniz Kangurularımız suda 11kg dışarıda ise 9 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Bebeğinizi sıcak tutarken size ellerinizi özgürce kullanma imkanı verir. Kangurularımız 1 yıl garantilidir.

Önemli Uyarılar

Önce güvenlik. Bebeğiniz üzerinizdeyken lütfen yüzmek ya da surf yapmak gibi aktivitelerde bulunmayın.

Bebeğinizin yüzünün her zaman size dönük oldugundan ve nefesini engelleyebileceğinden dolayı çenesinin kendi göğsüne dayalı olup olmadığından emin olun.

Kangurularımız Alman bir üretici tarafından Tayland’da etik şartlar dahilinde çocuklar için üretilmektedir, çocuklar tarafından değil.

Kabul Ediyorum

Bu site çerezleri kullanır.

Whatsapp